Anadolu Sigortalılara Turbo Jet Ödeme

Anadolu Sigorta, yeni uygulaması Turbo Jet ile Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor. Mobil uygulama 'Sigortam Cepte' üzerinden ev içerisinde gerçekleşen cam, elektronik cihaz ve makine kırılması hasarlarını bildiren Anadolu Sigortalılar, ödemlerini, yaptıkları bildirimden sonraki 5 saniye içinde alabiliyor.

Anadolu Sigorta, konut poliçesi sahiplerine 5 saniyeden kısa sürede hasar ödemesi yaparak Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor. Konut poliçelerinde cam kırıllması, makine kırılması ve elektronik cihaz hasarlarını kapsayan Turbo Jet uygulaması ile Sigortam Cepte üzerinden hasar bilgidirmi yapan Anadolu Sigortalıların 1000 TL'ye kadar olan hasar ödemeleri bildirimden saniyeler sonra gerçekleştiriliyor.

Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç, "Teknolojiden her geçen gün daha fazla faydalanıyoruz. Anadolu Sigorta olarak son yıllarda tüm süreçlerimizde teknolojik yatırımları esas alarak başta müşterilerimiz olmak üzere bütün paydaşlarımıza en yüksek faydayı sağlamayı amaçladık. Turbo Jet de bunun son örneklerinden" dedi.

 

  08508404055